Jihočeská psí akademie
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Jihočeská psí akademie

Toto forum slouží jako online seminář formou sdílení online videokurzů
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Lenka Pikulová

Goto down 
3 posters
AutorZpráva
Admin
Admin



Posts : 338
Join date : 18. 11. 15

Lenka Pikulová Empty
PříspěvekPředmět: Lenka Pikulová   Lenka Pikulová EmptyThu Dec 08, 2016 9:17 pm

Lenka Pikulová
Návrat nahoru Goto down
https://jcpa.forumczech.com
Kotletová

Kotletová


Posts : 139
Join date : 08. 12. 15

Lenka Pikulová Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lenka Pikulová   Lenka Pikulová EmptyFri Dec 09, 2016 11:46 am

Krátké shrnutí první lekce.
Chápe že objímá páčkou v sedě. Teď tu výdrž.
Obíhání kuželu si pamatuje, občas poplete stranu. Budu zobecňovat!
Nošení mámli tenisák v ruce nebo u sebe na zemi, nechápe co chci. Hozeny tenisák přinese a dá do ruky ikdyž ji mám nataženou od těla.
Na kdo tam bude první se chystám ven.
Jsem úplně natěšená!
Návrat nahoru Goto down
Kotletová

Kotletová


Posts : 139
Join date : 08. 12. 15

Lenka Pikulová Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lenka Pikulová   Lenka Pikulová EmptyMon Dec 12, 2016 2:03 pm

Návrat nahoru Goto down
Kotletová

Kotletová


Posts : 139
Join date : 08. 12. 15

Lenka Pikulová Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lenka Pikulová   Lenka Pikulová EmptyMon Dec 12, 2016 2:05 pm

Nechápe držení míčku. I ho umí vzít do tlamy z ruky, ale hned plive.
Návrat nahoru Goto down
Admin
Admin



Posts : 338
Join date : 18. 11. 15

Lenka Pikulová Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lenka Pikulová   Lenka Pikulová EmptyMon Dec 12, 2016 6:53 pm

Kuk - super, takhle jako v tom druhém pokusu je to skvělé, jediné, co tomu ještě chybí je Salámkova koordinace a zpevnění se, ale to je samozřejmě věkem :-)

Hůlka - jsem unešená!Takhle parádně už to zvládá!!Teď už jde jen o to, aby si naše pořádný grif na to to pohodlně udržet, takže přesně jako to děláš, pomalinku mu to pouštět a hodn odměňpvat, když to nespadne, aby si pomalu v klidu přicházel na to, jak to držet, aby to nespadlo.

Kdo tam bude dřív - parádně se u toho rozčílil, tak to má vypadat, to je správný soutěživec :-)

Míček - držet to nemusí, na to se klidně vykašli, já mám jen kritérium, že chci, aby to nepouštěl na zem, ale dával mi do ruky, na tom klidně ještě trošku zapracuj a pokud mu to nevezme drive, klidně občas odměň pamlskem

Obíhání - zkus podobnou lekci venku s různými předměty, jsem zvědavá :-)

Dobrá práce, Leni!
Návrat nahoru Goto down
https://jcpa.forumczech.com
Tereh




Posts : 12
Join date : 06. 10. 16

Lenka Pikulová Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lenka Pikulová   Lenka Pikulová EmptyWed Dec 14, 2016 12:36 pm

Salámek je borec, tu hůlku máte krásnou. už jen buřinku na hlavu Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Admin
Admin



Posts : 338
Join date : 18. 11. 15

Lenka Pikulová Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lenka Pikulová   Lenka Pikulová EmptyThu Dec 15, 2016 9:18 pm

Přesně, to by sis Leni, mohla dát jako úkol kurzu - Salámek držící hůlku packou a buřinku na hlavě :-)
Návrat nahoru Goto down
https://jcpa.forumczech.com
Kotletová

Kotletová


Posts : 139
Join date : 08. 12. 15

Lenka Pikulová Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lenka Pikulová   Lenka Pikulová EmptyFri Dec 16, 2016 2:43 pm

Tak abychom nebyli jen za šprty
Návrat nahoru Goto down
Kotletová

Kotletová


Posts : 139
Join date : 08. 12. 15

Lenka Pikulová Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lenka Pikulová   Lenka Pikulová EmptyMon Dec 19, 2016 9:13 pm

Návrat nahoru Goto down
Kotletová

Kotletová


Posts : 139
Join date : 08. 12. 15

Lenka Pikulová Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lenka Pikulová   Lenka Pikulová EmptyMon Dec 19, 2016 9:14 pm

Ráda bych naučila Salámka obejmout Kotletku.
Návrat nahoru Goto down
Admin
Admin



Posts : 338
Join date : 18. 11. 15

Lenka Pikulová Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lenka Pikulová   Lenka Pikulová EmptyTue Dec 20, 2016 9:00 am

Obíhání - ten začátek je super i pro ostatní účastníky kurzu, krásně jsi mu to rozfázovala! Dělám to hodně podobně, takže pro všechny skvělý návod v přímém přenosu. Venku je to přeci jen pro něj těžší se soustředit, což je asi v tomto věku celkem normální, chválím improvizaci s klackem! A vůbec vymysli i na příště nějakou atraktivnější odměnu na ven. Leyla např. venku moc na pamlsky nefunguje, takže používám šišky, dřevo anebo škvarky anebo klasicky odměnu v podobě vyběhnutí...
Objímání Kotletky . dej se do toho, myslím, že to není zase ani tolik nereálně, naodměňuješ Kotletce klidné sezení (jako když bys třeba cvičila se Salámem a jí odměňovala, že jen v klidu kouká), pak Salámkovi můžeš klidně pomoc i tím, že přiblížíš ke Kotletce tu hůlku, kterou objímá, párkrát zopakuješ a zkusíš, zda ho to nenapadne u Kotletky i bez hůlky, když ano, stačí si jen pohrát s finální podobou obejmutí :-)
Návrat nahoru Goto down
https://jcpa.forumczech.com
Sponsored content





Lenka Pikulová Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lenka Pikulová   Lenka Pikulová Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Lenka Pikulová
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Lenka Pikulová
» Lenka Pikulová
» Lenka Pikulová
» Lenka Klímová
» Lenka Klímová

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Jihočeská psí akademie :: Triky, hry a shaping :: Lekce 4-
Přejdi na: