Jihočeská psí akademie
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Jihočeská psí akademie

Toto forum slouží jako online seminář formou sdílení online videokurzů
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Karolína Škrovová

Goto down 
AutorZpráva
Admin
Admin



Posts : 338
Join date : 18. 11. 15

Karolína Škrovová Empty
PříspěvekPředmět: Karolína Škrovová   Karolína Škrovová EmptyWed Oct 12, 2016 7:50 pm

Karolína Škrovová
Návrat nahoru Goto down
https://jcpa.forumczech.com
Admin
Admin



Posts : 338
Join date : 18. 11. 15

Karolína Škrovová Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karolína Škrovová   Karolína Škrovová EmptyMon Oct 17, 2016 11:59 am

Vem - není, co dodat, předvedly jste na videu i vyšší úroveň v pochopení spojenou s kontrolou, parádní :-)

Drž-pusť-drž - 1) Všimla jsem si, že Ti většinou moc nechce pouštět na první povel "pusť", vrátila bych se o krok zpět a opravdu jí povel "pusť řekla až ve chvíli, kdy sama aktivně pustí hračku. Občas ho i několikrát zopakuješ, což je na prd, ona si možná i díky tomu zvykla, že nemusí pouštět hračku na první povel. Zkus hrát pár dní úplně základní verzi této hry, a pak se opět vrátíme k tomu, že zkusíš říct "pusť" ještě ve chvíli, kdy hračku drží a otestujeme, zda se reakce zlepšila :-)
2) k dotazu ohledně kousání - Nejideálnější způsob, jak psovi vysvětlit, že se mi nelíbí, když mě při hře kousne je postupovat tak, že ve chvíli, kdy mě kousne, hračku schovám a na chvíli hru zastavím, počkám třeba deset sekund a znovu ve hře pokračuji, pokaždé, když mě kousne, zareaguji přerušením hry - pracuji s tím, že pes si chce hrát, proto se bude snažit dělat chování, které povede k tomu, že si s ním hrát budu a ne naopak

NT - vzhledem k tomu, že Vás znám, musím říct, že Elsie se s Nt fakt zlepšila a Ty jí velice dobře odměňuješ a stavíš se tak, že se parádně učí nepřetáčet a chodit kolmo, super! Dej si občas pozor na používání označovače - po označovači vždy přichází odměna - Ty ho občas použiješ po každém ťuknutí, ona pak právě logicky ťukne, uslyší označovač, koukne se po Tobě, a pak teprve ťukne znovu - my chceme, aby ťukala rychle za sebou a soustředila se jen na ruku, takže když odměňuješ třeba třetí ťuknutí, označovač zazní až po tom třetím :-)

Packy - moc pěkná lekce, od začátku do konce perfektní! Hezky se na to koukalo, hlavně ten moment, kdy Elsie v hlavě šrotovalo, jak má safra zvednout packu, když leží? :-) perfektní!

Polohy - výborně, výdrž, kterou potřebujeme, máme, takže pro tenhle kurz úplně paráda. Jen u učení výdrže ve stoje, postupuj stejně jako u ostatních poloh, tzn., když se Ti pohne, vrať se bez povelu k ní a počkej cca 10s, zda se sama neopraví, pokud ne, oprav jí sama a začni lekci znovu, abys jí nemusel tolikrát opakovat povel a ona si nezvykala, že se může hýbat.

Jinak moc děkuji za aktivitu a super videa i pro ostatní!!
Návrat nahoru Goto down
https://jcpa.forumczech.com
 
Karolína Škrovová
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Karolína Škrovová
» Karolína Škrovová
» Karolína Škrovová
» Karolína Škrovová
» Karolína Škrovová

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Jihočeská psí akademie :: Triky, hry a shaping :: Lekce 1-
Přejdi na: