Jihočeská psí akademie
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Jihočeská psí akademie

Toto forum slouží jako online seminář formou sdílení online videokurzů
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Magdaléna Houšková

Goto down 
4 posters
AutorZpráva
Admin
Admin



Posts : 338
Join date : 18. 11. 15

Magdaléna Houšková Empty
PříspěvekPředmět: Magdaléna Houšková   Magdaléna Houšková EmptyWed Oct 12, 2016 7:49 pm

Magdaléna Houšková
Návrat nahoru Goto down
https://jcpa.forumczech.com
Magdalena295




Posts : 19
Join date : 14. 12. 15

Magdaléna Houšková Empty
PříspěvekPředmět: Re: Magdaléna Houšková   Magdaléna Houšková EmptyFri Oct 21, 2016 11:47 pm

Návrat nahoru Goto down
Magdalena295




Posts : 19
Join date : 14. 12. 15

Magdaléna Houšková Empty
PříspěvekPředmět: Re: Magdaléna Houšková   Magdaléna Houšková EmptyFri Oct 21, 2016 11:54 pm

Tak konečně se to i nám podařilo Very Happy
Pozici ,,vstaň" jsem odměňovala častěji, protože jsme se jí poměrně nedávno naučili. U tohoto cviku jsem mu musela hodně brzo přidat povel, protože on to prostě pořád jako samostatný cvik nechápal. Přišlo mi, že mu vůbec nejde do hlavy to, že má pouze stát a nic jinýho nedělat Very Happy
No a co se týče pacek, to je hodně vtipný Very Happy on to umí perfektně ve všech pozicích. Včera při cvičení (které se nepovedlo ani jednou natočit) mi to potvrdil. Aaaale protože si to zvedání včera zopakoval 2x tak dneska ho evidentně bolelo celé tělo Very Happy a tak to trochu bojkotoval a to hlavně ve stoje. Z toho důvodu jsem na něj trochu více tlačila, věděla jsem že to lump umí hezky Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Kotletová

Kotletová


Posts : 139
Join date : 08. 12. 15

Magdaléna Houšková Empty
PříspěvekPředmět: Re: Magdaléna Houšková   Magdaléna Houšková EmptySun Oct 23, 2016 9:07 pm

Ty Bárnýskovy ksichtíky jsou boží
Návrat nahoru Goto down
Admin
Admin



Posts : 338
Join date : 18. 11. 15

Magdaléna Houšková Empty
PříspěvekPředmět: Re: Magdaléna Houšková   Magdaléna Houšková EmptyMon Oct 24, 2016 1:31 pm

NT - myslím, že to konečně vypadá jako NT, líbí se mi, jak ho to baví! :-) Dalo by se určitě zapracovat trošku na té kolmé pozici těla, protože občas má tendence se přetočit, ale to nechám na Tobě, zda to chceš řešit :-)

Drž-pusť - tak tady vím, že není, co řešit a že to skvěle zvládá

Polohy - vše super! U toho stání občas pohne zadní nohou, ale bylo to na videu jen dvakrát, jednou jsi to omylem odměnila, ale to se stane. Každopádně s výdrží problém nemá, to je zásadní, co potřebujeme, v rámci kritérií té polohy do poslušnosti by se samozřejmě ještě pracovalo na tom, aby opravdu vůbec nehýbal nohama + pochopení povelu, ale co se týká potřeb pro tento kurz, je to super!

Packy - překvapilo mě mile, jak krásně mu to šlo vleže, to zrovna s jeho stavbou těla není úplně jednoduché :-) Ve stoje mu to přijde hrozně zvláštní a dost mu trvá než to zkoordinuje, ale to neva, alespoň se zase posouvá o kus dál, co musím ale moc pochválit je Tvůj přístup a celkově vedení lekce, kdo Bárnyho nezná, je to pro něj možná těžko pochopitelné, ale opravdu už s ním umíš krásně pracovat a "dohnat" ho k úspěchu!! Všimla jsem si u něj jedné věci, on je strašně moc zvyklej mít po každém úspěšném kroku odměnu a jakmile ho chceš odměnit třeba až za v pořadí druhé chování, má pocit, že to první nebylo správně, protože za něj nedostal odměnu. Tedy zkus zapracovat na nepravidelném rozvrhu odměn, jak u střídání poloh, tak u pacek, protože jeho totálně rozhodí, když nedostane za zvednutí packy hned odměnu, hned má pocit, že to bylo špatně a vymýšlí něco dalšího.

Moc mě video bavilo, hlavně ty Tvoje průpovídky, fakt zábava :-)))
Návrat nahoru Goto down
https://jcpa.forumczech.com
Magdalena295




Posts : 19
Join date : 14. 12. 15

Magdaléna Houšková Empty
PříspěvekPředmět: Re: Magdaléna Houšková   Magdaléna Houšková EmptyTue Oct 25, 2016 12:12 am

Návrat nahoru Goto down
Magdalena295




Posts : 19
Join date : 14. 12. 15

Magdaléna Houšková Empty
PříspěvekPředmět: Re: Magdaléna Houšková   Magdaléna Houšková EmptyTue Oct 25, 2016 12:26 am

Terez naprosto souhlasím. Přišla jsem také na to při těch packách. Tak jsem se při dnešním tréninku zaměřila na nepravidelný rozvrh odměn a myslím, že jsem na to kápla. Ten pes je normálně chatřejší než já Very Happy začala jsem s ním zkoušet řetězce cviků bez označení ,,teď" a on to myslím zvládá dobře viz. video. Pracuje celkem pěkně dokud neoznačím. Jakmile označím slovem ,,teď" bere to jako ukončení cviku a požaduje odměnu. Takže on to má v hlavě v pořádku, ale já si musela uvědomit, že mu nesmím pořád říkat teď a přitom požadovat bez odměny další cvik Very Happy Ono v tom psovi možná i něco bude Very Happy Je to tak v pořádku?? Neříkám nějakou kravinu??
Návrat nahoru Goto down
Admin
Admin



Posts : 338
Join date : 18. 11. 15

Magdaléna Houšková Empty
PříspěvekPředmět: Re: Magdaléna Houšková   Magdaléna Houšková EmptyTue Oct 25, 2016 10:06 am

Přesně, přesně, přesně! Takže jsi mě úplně skvěle pochopila, bála jsem se, že je to nesrozumitelné :-)
On to chápe právěže výborně, přesně tenhle systém psy učíme :-) Já bych u takhle hotových cviků "teď" úplně vypustila, i když trénuješ nepravidelný rozvrh a třeba po třetím cviku dáváš odměnu, už před tou odměnou nedávej označovač, je to jakoby zbytečný a on by si zase mohl myslet, že až ten třetí cvik byl správně. Celkově platí, že jakmile pes už chování chápe, označovač už není potřeba :-)
Jinak má občas trošičku bojuje se slovními povely, ale když nad tím tak uvažuji, říkám si, jestli náhodou ten zmatek ve slovních povelech právě není kvuli tomu označovači, kvuli tomu, že se dlouhodobě učil, že až když je teď, udělal to správně a proto v tom má bordýlek :-) To bude zajímavý sledovat ten vývoj, zkus prostě další lekci bez označovače a budovat nepravidelný rozvrh, jsem na to zvědavá....
Návrat nahoru Goto down
https://jcpa.forumczech.com
Karolína Škrovová

Karolína Škrovová


Posts : 8
Join date : 03. 10. 16

Magdaléna Houšková Empty
PříspěvekPředmět: Re: Magdaléna Houšková   Magdaléna Houšková EmptyWed Oct 26, 2016 9:32 pm

Holky, díky moc za tyhle videa a komentáře. Díky jim i mě zase víc docvaklo, jak a kdy používat označovač, super!Very Happy Very Happy Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Admin
Admin



Posts : 338
Join date : 18. 11. 15

Magdaléna Houšková Empty
PříspěvekPředmět: Re: Magdaléna Houšková   Magdaléna Houšková EmptyThu Oct 27, 2016 10:53 am

Karolína Škrovová napsal:
Holky, díky moc za tyhle videa a komentáře. Díky jim i mě zase víc docvaklo, jak a kdy používat označovač, super!Very Happy Very Happy Very Happy  

Super, Kájo, to ráda slyším :-) Právě pracuji na lekci 2 a dnes přidám, tak snad bude stejně přínosná :-) Sledovat vklidu doma videa ostatních dá člověku hrozně moc!
Návrat nahoru Goto down
https://jcpa.forumczech.com
Sponsored content





Magdaléna Houšková Empty
PříspěvekPředmět: Re: Magdaléna Houšková   Magdaléna Houšková Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Magdaléna Houšková
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Magdaléna Houšková
» Magdaléna Houšková
» Magdaléna Houšková
» Magdaléna Houšková
» Magdaléna Houšková

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Jihočeská psí akademie :: Triky, hry a shaping :: Lekce 1-
Přejdi na: