Jihočeská psí akademie
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Jihočeská psí akademie

Toto forum slouží jako online seminář formou sdílení online videokurzů
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Karolína Škrovová

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
Admin
Admin



Posts : 338
Join date : 18. 11. 15

Karolína Škrovová Empty
PříspěvekPředmět: Karolína Škrovová   Karolína Škrovová EmptyThu Oct 27, 2016 8:23 pm

Karolína Škrovová
Návrat nahoru Goto down
https://jcpa.forumczech.com
Karolína Škrovová

Karolína Škrovová


Posts : 8
Join date : 03. 10. 16

Karolína Škrovová Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karolína Škrovová   Karolína Škrovová EmptyMon Oct 31, 2016 11:20 pm

Ahojky, díky za super vysvětlená a za skvělá videa. Musím říct, že Ollynka roste jako z vody, za chvilku se Vám nevejde do záběru:) Tentokrát už snad dobře vkládám videa ke mě do vlákna Smile

1. Pivot - tento cvik dal mě i Elsie pořádně zabrat. Laughing Přiznám se, že jsem ho s Terkou začala Elsie učit na jedné z prvních hodin. A až konečně před pár dny se nám podařilo udělat celá pivot, zatím jen na jednu stranu. (cca po 8 měsících), každopádně neztrácíme hlavu a jdeme s chutí do tréninku druhé strany, zase krůček po krůčku. Dnes přikládám video s pivotem na targetu v podobě málo nafouklé čočky, protože target jsem nemohla najít Very Happy


Návrat nahoru Goto down
Admin
Admin



Posts : 338
Join date : 18. 11. 15

Karolína Škrovová Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karolína Škrovová   Karolína Škrovová EmptyTue Nov 01, 2016 1:34 pm

Karolína Škrovová napsal:
Ahojky, díky za super vysvětlená a za skvělá videa. Musím říct, že Ollynka roste jako z vody, za chvilku se Vám nevejde do záběru:) Tentokrát už snad dobře vkládám videa ke mě do vlákna Smile

1. Pivot - tento cvik dal mě i Elsie pořádně zabrat.  Laughing Přiznám se, že jsem ho s Terkou začala Elsie učit na jedné z prvních hodin. A až konečně před pár dny se nám podařilo udělat celá pivot, zatím jen na jednu stranu. (cca po 8 měsících), každopádně neztrácíme hlavu a jdeme s chutí do tréninku druhé strany, zase krůček po krůčku. Dnes přikládám video s pivotem na targetu v podobě málo nafouklé čočky, protože target jsem nemohla najít Very Happy



No, super!! Kdyby se Ti chtělo malinko tomu přidat rychlost, zkus jí za odměnu za celý pivot občas hodit hračku, ale takhle je to parádní a těším se na tu druhou tsranu, to budou pěkné lekcičky :-)
Návrat nahoru Goto down
https://jcpa.forumczech.com
Sponsored content





Karolína Škrovová Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karolína Škrovová   Karolína Škrovová Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Karolína Škrovová
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Karolína Škrovová
» Karolína Škrovová
» Karolína Škrovová
» Karolína Škrovová
» Karolína Škrovová

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Jihočeská psí akademie :: Triky, hry a shaping :: Lekce 2-
Přejdi na: