Jihočeská psí akademie
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Jihočeská psí akademie

Toto forum slouží jako online seminář formou sdílení online videokurzů
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Tereza Havlíčková

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
Admin
Admin



Posts : 338
Join date : 18. 11. 15

Tereza Havlíčková Empty
PříspěvekPředmět: Tereza Havlíčková   Tereza Havlíčková EmptyThu Oct 27, 2016 8:22 pm

Tereza Havlíčková
Návrat nahoru Goto down
https://jcpa.forumczech.com
Tereh




Posts : 12
Join date : 06. 10. 16

Tereza Havlíčková Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tereza Havlíčková   Tereza Havlíčková EmptyTue Nov 08, 2016 4:29 pm

Ahoj, tentolrát v rychlosti natočené vše v jednom. Otočky máme pod povelem a relativně bez problémů, možná s dotočením a skončením čelem ke mě bych si mohla pohrát.

Hají - začínáme, ale on to často nabízel tak nebyl problém, povel máme down a chci vypilovat rychlost reakce, zvýšit náročnost prostředí časem.

Pivot na targetu - kámen úrazu. Krabičku na přední viděl Arís naposled asi před rokem a půl, když se učil přiřadit k noze, takže se mi pořád snažil přiřazovat. Když jsem stála naproti krabičce, trošku zmateně přešlapuje, nevím, jestli mu dát nějaký spoštěěč, kterou stranu má zrovna točit, případně jaký.

každopádně zde je video: https://youtu.be/ZHOUSSJhL3k
Návrat nahoru Goto down
Admin
Admin



Posts : 338
Join date : 18. 11. 15

Tereza Havlíčková Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tereza Havlíčková   Tereza Havlíčková EmptyWed Nov 09, 2016 1:13 pm

Pivot - určitě bych zavedla spouštěč a to úkrok do strany na začátku cvičení, tedy naleze na target, Ty ukročíš do strany, a pak už jen odměňuješ jakýkoliv pohyb do strany, kterou chceš spojovat s tímto spouštěčem, takže pokud bychom řešili teďka jeho pohyb doleva (tedy proti směru hodinových ručiček), na začátku cvičení udělej krok okolo targetu směrem doprava, on je malinko zmatený a nabízí páté přes deváté, ale to se za pár lekcí srovná, jde jen o to, aby pochopil, že se nic dalšího nevymýšlí, že má pokračovat v pivotu - rozhodně ho odměňuj za jakýkoliv pohyb do strany a za větší krok nebo dva mu dej premii... Od targetu stůj tak daleko, aby se nepřiřazoval, ale zároveň tak daleko, aby nemohl tak dobře nabízet zadní nohy na target :-)

Otočky - otočky jsou super! Tam bych nic neřešila, jen, jak říkáš, občas se nedotočí, ale když navazuješ, tak se dotáčí hezky, čili bych to asi moc dál neřešila, jen kdybys měla dogdancingové ambice, tak by to šlo ještě zpřesnit

Hají - krásně rozumí tomu, co se po něm chce, čili zukus začít trénovat různé rušivky, třeba ho obcházet dokola, hýbat se a trénovat jeho výdrž, co se týká rychlosti a zaujetí třeba v pohybu, budeme si na to ukazovat bezva hru :-)

Je strašně roztomilej, jak kouká zblízka do kamery :-D
Návrat nahoru Goto down
https://jcpa.forumczech.com
Tereh




Posts : 12
Join date : 06. 10. 16

Tereza Havlíčková Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tereza Havlíčková   Tereza Havlíčková EmptyWed Nov 09, 2016 3:15 pm

Super, díky moc Smile na hru se těším, když chci aby si lehnul dál ode mne, tak nám to nejde, vždycky dojde až ke mě a tam si lehne, tak to pak snad zvládneme i na dálku Smile
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Tereza Havlíčková Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tereza Havlíčková   Tereza Havlíčková Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Tereza Havlíčková
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Tereza Havlíčková
» Tereza Havlíčková
» Tereza Havlíčková
» Tereza Havlíčková
» Tereza Havlíčková

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Jihočeská psí akademie :: Triky, hry a shaping :: Lekce 2-
Přejdi na: